PWM 410 - tre-faza e Inverters 22 Pamjen më të mëdha

88001993

WaCS

PWM 410 - tre-faza e Inverters 22

Inverter për pompat, tre-fazor me tre faza tension të furnizimit

Voltage:

linja e tensionit 3 x 400 V motor tensionit 3 x 400 V

Fuqia:

7.5 Kw - 22 Armëve

input/output kartë: të përfshira

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1766 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1766 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 17,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 766,93 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Familja PWM qëndrim i vetëm është të reja kufijve të inverter WaCS.

Janë të destinuara për aplikacione profesionale dhe komplekse. Ata mund të përzënë pompa me fuqi deri 15 Kw.

Kombinojnë thjeshtësinë e serisë PWM me forcën dhe fuqinë e inverter.

Janë pajisjet nga kornizës dhe duhet të jetë e pajisur me sensorë të presionit dhe të rrjedhin. Kjo e fundit siguron një rregullim më të mirë të presionit.

Me këto modele, ajo është gjithashtu e mundur për të mbledhur grupet e pressurization deri në një fuqi e 120 Kw me të thjeshtë rrjetin e kabllove.

Familja qëndrim-vetëm kombinon rehati dhe kursimet, integron të gjitha mbrojtjet, ajo është e lehtë për të instaluar dhe përdorur.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !