PWM 404 - tre-faza e Inverter 9 Për Pamjen më të mëdha

60143334

WaCS

PWM 404 - tre-faza e Inverter 9 Për

Inverter për pompat, tre-fazor me tre faza tension të furnizimit

Voltage:

linja e tensionit 3 x 400 V motor tensionit 3 x 400 V

Fuqia:

3 Kw - 9 Krahët

input/output kartë: të përfshira

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1095 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1095 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 10,95 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 095,41 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fazat e linjë3 x 400 V
Fuqia motoriketrifase
Motor fazat3 x 400 V
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi

Më shumë info

Familja PWM qëndrim i vetëm është të reja kufijve të inverter WaCS.

Janë të destinuara për aplikacione profesionale dhe komplekse. Ata mund të përzënë pompa me fuqi deri 15 Kw

Kombinojnë thjeshtësinë e serisë PWM me forcën dhe fuqinë e inverter.

Janë pajisjet nga kornizës dhe duhet të jetë e pajisur me sensorë të presionit dhe të rrjedhin. Kjo e fundit siguron një rregullim më të mirë të presionit.

Me këto modele, ajo është gjithashtu e mundur për të mbledhur grupet e pressurization deri në një fuqi e 120 Kw me të thjeshtë rrjetin e kabllove.

Familja qëndrim-vetëm kombinon rehati dhe kursimet, integron të gjitha mbrojtjet, ajo është e lehtë për të instaluar dhe përdorur.

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëTRIFASE
Linja e tensionit të400 V
Fazat e linjë3 x 400 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motoriketrifase
Motor fazat3 x 400 V
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi

Shkarkuar