Ofrimit të lirë Shitje! Sirio Hyrjes XP Inverter për një fazë të nga 14 Të Pamjen më të mëdha

SirioEntryXP

Italtecnica

Sirio Hyrjes XP Inverter për një fazë të nga 14 Të

Inverter për pompat, vetëm faza e deri në 2.5 HP

Më shumë detaje

  • 230 V

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 333 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 333 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

333,06 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë16
Fazat e linjë1 x 230 V
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Motor fazat1 x 230 V
Fuqia motorike (Kw)1.8 Kw
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Prurjes max. (l./min.)150
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1" 1/4
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Gjerësia (cm)14.7
Lartësia (cm)25.4
Thellësia (cm)14.3
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Pajisje elektronike që kontrollon fillimin dhe ndalimin e një pompë elektrike të bazuar në qoshk të teknologjisë.

Ajo është e aftë të modulating frekuenca (Hz) e tanishme që arrin motorike në mënyrë që të bëjë të ndryshojnë numrin e revolucioneve në minutë në varësi të kërkesës për ujë nga përdoruesit.

Ky sistem ofron presion të vazhdueshëm për përdorimin dhe ruajtjen e energjisë, pasi thithjen e motorit do të jetë gjithmonë në proporcion me kërkesën e përdoruesit.

Zbatimi i Sirio Hyrja është dhënë në elektrike për pompat me një fazë motor, duke lejuar zbatimin e saj, në shumicën e rasteve, në shtëpi.

Karakteristika:

Presion të vazhdueshëm dhe të kursimit të energjisë për shkak të rregullimit të revolucioneve të pompë elektrike. Duke filluar dhe ndalur të pompë, hap pas hapi. Mbrojtje nga të thatë drejtimin në rast të mungesës së ujit në gji. Automatike të Rivendosur në rastin e ndaluar për drejtimin e thatë, në gjendje që në mënyrë të pavarur për të zgjidhur kushti i gabimit. Kontrolli humbje efektive për mbrojtjen e pompë të vazhdueshme pikë. Digital tregues i presionit në ekran. Amperometric kontrollin e motorit. Raportimi nga shtete të ndryshme të operacionit/gabim kushtet me anë të treguesve të lehta dhe mesazhet në ekran. Puna në grupe të binjakeve me ndërrimin. Dyfishtë set-pikë mund të kontrollohet në një distancë. Të fillojë dhe të ndaluar të largët pompë. Elektrike terminalet e lëvizshëm për të lehtësuar instalime elektrike.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë16
Fazat e linjë1 x 230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorikemonofase
Motor të tensionit230 V
Motor fazat1 x 230 V
Fuqia motorike (Kw)1.8 Kw
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi
Karakteristikat hidraulike
Prurjes max. (l./min.)150
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1" 1/4
Shkallën e mbrojtjesIP 55
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.7
Lartësia (cm)25.4
Thellësia (cm)14.3
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...