Ofrimit të lirë Shitje! Sirio - Qoshk të vetme-faza/tre-faza 9.7 Një Pamjen më të mëdha

Sirio

Italtecnica

Sirio - Qoshk të vetme-faza/tre-faza 9.7 Një

Inverter për pompat, tre faza 230 V deri në 3 HP me të vetme-faza e furnizimit me energji elektrike

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 333 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 333 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,33 € .


333,06 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë16
Fazat e linjë3 x 230 V
Fuqia motorike (Kw)2.2 Kw
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi

Më shumë info

E Sirio është një pajisje elektronike që kontrollon fillimin dhe ndalimin e një pompë elektrike të bazuar në qoshk të teknologjisë.

Ajo është e aftë të modulating frekuenca (Hz) e tanishme që arrin motorike në mënyrë që të bëjë të ndryshojnë numrin e revolucioneve në minutë në varësi të kërkesës për ujë nga përdoruesit.

Ky sistem ofron presion të vazhdueshëm për përdorimin dhe ruajtjen e energjisë, pasi thithjen e motorit do të jetë gjithmonë në proporcion me kërkesën e përdoruesit.

Zbatimi i Sirio është dhënë në pompa elektrike me tre faza motorike dhe furnizimit me energji elektrike lloj, vetëm faza, arritja e performancës, besueshmëria dhe fuqia e tre-faza e motors në një shtëpi, ku në shumicën e rasteve, furnizimi me energji elektrike është vetëm faza.

Karakteristika:

Presion të vazhdueshëm dhe të kursimit të energjisë për shkak të rregullimit të revolucioneve të pompë elektrike. Të fillojë dhe të ndaluar pompë hap pas hapi, duke reduktuar me ujë çekiç dhe eliminimin e inrush aktuale në pushtet-up. Mbrojtje nga të thatë drejtimin në rast të mungesës së ujit në gji. Automatike të Rivendosur në rastin e ndaluar për drejtimin e thatë, në gjendje që në mënyrë të pavarur për të zgjidhur kushti i gabimit. Kontrolli humbje efektive për mbrojtjen e pompë të vazhdueshme pikë. Digital tregues i presionit në ekran. Amperometric kontrollin e motorit. Raportimi nga shtete të ndryshme të operacionit/gabim kushtet me anë të treguesve të lehta dhe mesazhet në ekran. Puna në grupe të binjakeve me ndërrimin. Dyfishtë set-pikë mund të kontrollohet në një distancë. Të fillojë dhe të ndaluar të largët pompë. Ndryshim të drejtimit të rrotullimit nëpërmjet software, duke shmangur ndërhyrjen në instalime elektrike. Elektrike terminalet e lëvizshëm për të lehtësuar instalime elektrike.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Fuqia linjëMONOFASE
Linja e tensionit të230 V
Aktuale linjë16
Fazat e linjë3 x 230 V
Të dhënat e prodhimit
Fuqia motorike (Kw)2.2 Kw
Safeties
Amperometricsi
Thatë drejtiminsi

Lidhur Me Produktet

Shkarkuar