PWM II 230 D/4.7 - Qoshk të vetme-faza/tre-faza 4.7 Pamjen më të mëdha

88001757

WaCS

PWM II 230 D/4.7 - Qoshk të vetme-faza/tre-faza 4.7

Inverter për pompat, tre faza 230 V deri në 1.5 HP me të vetme-faza e furnizimit me energji elektrike

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 420 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 420 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,20 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

420,62 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

PWM 230 është një sistem i integruar për ndryshueshme të kontrollit të shpejtësisë (INVERTER) e elektrike, pompa, i aftë në ruajtjen e presionit të vazhdueshëm si fluksit të valutës ndryshon.

Përmes të ndryshme të mundshme settings, dhe disponueshmërinë e kontakteve të dhëna dhe configurable të prodhimit, është e mundur për të përshtatur funksionimin e PWM sistemit për nevojat e ndryshme të bimëve.

Modeli PWM 230 pilot elektrike pompa me induksion motors standard tri faza, ndërsa duke u ushqyer me një të vetme faza. Furnizimi me tension të motorit të pompë elektrike është instaluar, ajo duhet të jetë 230V 50Hz tre-fazor. Përdoruesit të lidhur me PWM 230 nuk duhet të tejkalojë 10.5 Armëve si në fazën aktuale.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar