PWM II 400 D/7.5 - tre-faza e Inverters 7.5 Për të Pamjen më të mëdha

88001055

WaCS

PWM II 400 D/7.5 - tre-faza e Inverters 7.5 Për të

Inverter për pompat me fuqi deri në 4 HP

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 748 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 748 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,48 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

748,59 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

PWM 400 është një sistem i integruar për ndryshueshme të kontrollit të shpejtësisë (INVERTER) e elektrike, pompa, i aftë në ruajtjen e presionit të vazhdueshëm si fluksit të valutës ndryshon.

Përmes të ndryshme të mundshme settings, dhe disponueshmërinë e kontakteve të dhëna dhe configurable të prodhimit, është e mundur për të përshtatur funksionimin e PWM sistemit për nevojat e ndryshme të bimëve.

PWM 400 pilot elektrike pompa me induksion motors standard tre-fazor, dhe është mundësuar nga një tre-faza e linjës. Furnizimi me tension të motorit të pompë elektrike është instaluar duhet të jetë 400V 50Hz tre-fazor. Përdoruesit e lidhur me PWM 400 nuk duhet të tejkalojë 7.5 Armëve si në fazën aktuale.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar