JCR 2C - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti, tre faza Shfaq të madhe

JCR 2C - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti, tre faza

JCR 2C

Produkt i ri

Prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kreu deri në 50 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 154 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 154 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,54 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

154,44 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompat janë të vetë-mbushje baruti JCR janë të dizajnuara për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit janë të rekomanduara për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës JCR

LLOJI
tre-fazor
JCR 1C
JCR 1B
JCR 1A
JCR 2C
JCR 2B
JCR 2A
JCR 2CL
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.5
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)3.5
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)19
Max kokë. (m.)50
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)20.8
Lartësia (cm)21.7
Thellësia (cm)39.3
Pesha (kg)10.2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave JCR2

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë JCR2 Pedrollo pompa.

Shkarkime (799.8k)