JCR 2CL - Pompë, vetë-mbushje baruti, tre faza Pamjen më të mëdha

JCR 2CL

Pedrollo

JCR 2CL - Pompë, vetë-mbushje baruti, tre faza

Prurjes deri në 85 l/min (5.1 m3/h). Kreu deri në 36 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 156 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 156 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,56 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

156,68 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.5
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)85
Përhapja min. (m.)12
Max kokë. (m.)36
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)20,8
Lartësia (cm)21,7
Thellësia (cm)39,3
Pesha (Kg)10,2
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompat janë të vetë-mbushje baruti JCR janë të dizajnuara për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit janë të rekomanduara për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)3.5
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)85
Përhapja min. (m.)12
Max kokë. (m.)36
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)20,8
Lartësia (cm)21,7
Thellësia (cm)39,3
Pesha (Kg)10,2
Default
GaranciDy vjet