JSWm 3BM - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti vetme-faza Pamjen më të mëdha

JSWm 3BM

Pedrollo

JSWm 3BM - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti vetme-faza

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kokën lart për 58 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 270 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 270 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,70 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

270,09 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 230V (NJË)9.7
Capacitor45 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)30
Max kokë. (m.)60
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)20,6
Lartësia (cm)24,1
Thellësia (cm)52,2
Pesha (Kg)25,5
GaranciDy vjet

Më shumë info

Ajo është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Vetë-mbushje baruti pompë JSW është projektuar për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 230V (NJË)9.7
Capacitor45 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)30
Max kokë. (m.)60
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)20,6
Lartësia (cm)24,1
Thellësia (cm)52,2
Pesha (Kg)25,5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar