JSWm 3BL - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti vetme-faza Shfaq të madhe

JSWm 3BL - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti vetme-faza

JSWm 3BL

Produkt i ri

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h). Kokën lart për 48 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 274 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 274 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,74 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

274,72 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Vetë-mbushje baruti pompë JSW është projektuar për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës JSWm

LLOJI
të vetme-faza
JSWm 1C
JSWm 1B
JSWm 1A
JSWm 2C
JSWm 2B
JSWm 2A
JSWm 2CL
JSWm 2CM
JSWm 2AH
JSWm 3CH
JSWm 3BH
JSWm 3CM
JSWm 3BM
JSWm 3CL
JSWm 3BL
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.50
0.751
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)26.5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave JSW3

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë JSW3 Pedrollo pompa.

Shkarkime (936.15k)