JSW 2C - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti, tre faza

JSW 2C

Produkt i ri

Prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kokën lart për 47 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 142 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 142 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,42 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

142,56 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Vetë-mbushje baruti pompë JSW është projektuar për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës JSW

LLOJI
tre-fazor
JSW 1C
JSW 1B
JSW 1A
JSW 2C
JSW 2B
JSW 2A
JSW 2CL
JSW 2CM
JSW 2AH
JSW 3CH
JSW 3BH
JSW 3AH
JSW 3CM
JSW 3BM
JSW 3AM
JSW 3CL
JSW 3BL
JSW 3AL
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.50
0.751
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
2.23
1.11.5
1.52
2.23
1.11.5
1.52
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)3.5
Thithjen në 400V (NJË)2.0
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)20
Max kokë. (m.)50
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e larjes
Loansimpianti antincendio
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanstravaso cisterne
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18
Lartësia (cm)20.1
Thellësia (cm)38.8
Pesha (kg)13
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave JSW2

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë JSW2 Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.03M)