JSW 1AX - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti, tre faza

JSW 1AX

Produkt i ri

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h). Kokën lart për 47 m. Motor 0.60 Kw (0.85 HP).

Impeller në technopolymer.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 131 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 131 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

131,42 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Vetë-mbushje baruti pompë JSW është projektuar për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës JSW X

LLOJI
tre-fazor
JSW 1CX
JSW 1BX
JSW 1AX
JSW 2CX
JSW 2BX
JSW 2AX
PUSHTET
KWHP
0.370.5
0.480.65
0.550.75
0.751
0.91.25
1.11.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.0
Thithjen në 400V (NJË)1.7
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)48
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e larjes
Loansimpianti antincendio
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanstravaso cisterne
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.8
Lartësia (cm)17.1
Thellësia (cm)35.2
Pesha (kg)10
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Fleta e të dhënave JSW1

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë JSW1 Pedrollo pompa.

Shkarkime (892.23k)