JSWm 2C - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti vetme-faza

JSWm 2C

Produkt i ri

Prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kokën lart për 47 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 131 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 131 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

131,42 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për pompimin e pastër të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Vetë-mbushje baruti pompë JSW është projektuar për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për besueshmërinë dhe thjeshtësinë e përdorimit është e rekomanduar për përdorim në shtëpi, veçanërisht për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël dhe / ose të mesme, tankeve, autoclaves, për ujitjen e parqe dhe kopshte, etj

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës JSWm

LLOJI
të vetme-faza
JSWm 1C
JSWm 1B
JSWm 1A
JSWm 2C
JSWm 2B
JSWm 2A
JSWm 2CL
JSWm 2CM
JSWm 2AH
JSWm 3CH
JSWm 3BH
JSWm 3CM
JSWm 3BM
JSWm 3CL
JSWm 3BL
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.50
0.751
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)4.7
Capacitor20 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)20
Max kokë. (m.)50
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e larjes
Loansimpianti antincendio
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanstravaso cisterne
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18
Lartësia (cm)20.1
Thellësia (cm)38.8
Pesha (kg)13
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave JSW2

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë JSW2 Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.03M)