Bobinada 76 m kabllo 2x0.8 mm2 Shfaq të madhe

Bobinada 76 m kabllo 2x0.8 mm2

180010

Produkt i ri

Double-izolim. E përshtatshme për nëntokësore instalimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 99 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 99 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

99,15 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Multipolar kabllo me izolim të dyshtë, për lidhjen e solenoid valvulave. E pajisur me ngurta dirigjentë, të izoluar në polietileni me dendësi të ulët dhe ndryshe ngjyrë për njohjen e lehtë, sottoguaina të polietileni.

Të përshtatshme për hedhjen e nëndheshme të drejtpërdrejta në natyrë, në të thatë ose të lagur mjedise.

Mund të përdoret për të caktuar instalimet, sistemet me voltages duke përdorur një maksimum prej 48 V ac

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...