Masur 762 metra e vetme core kabllo nga 1.5 mm2 Pamjen më të mëdha

150016

Irridea

Masur 762 metra kabllo 1x1.5 mm2 verdhë

E përshtatshme për nëntokësore instalimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 490 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 490 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,90 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

490,62 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Vetme-core kabllo për lidhjen e solenoid valvulave të ngurtë dirigjent, të izoluar në polietileni me dendësi të ulët.

Të përshtatshme për hedhjen e nëndheshme të drejtpërdrejta në natyrë, në të thatë ose të lagur mjedise.

Mund të përdoret për të caktuar instalimet, sistemet me voltages duke përdorur një maksimum prej 48 V ac

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !