12 F - Capacitor 12.5 µF 450VL Shfaq të madhe

12 F - Capacitor 12.5 µF 450VL

12 F

Produkt i ri

Me sulm faston. Të miratuara për të VDE-IMQ.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

2,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Terminali faston. Duke punuar tensionit 450 V, frekuencë 50 Hz.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...