Kit ujitjes Irridea 1x1 60 sqm

KIT-COM-BAT-60-S

Produkt i ri

PËR KOPSHTET E DERI NË 60 METRA KATRORË
JASHTËZAKONISHT E LEHTË PËR TË MBLEDHUR
  • Kontrollin e njësisë mundësuar me bateri të brendshme për kabinën

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 444 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 444 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,44 € .


Calculate Delivery Cost

444,69 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Irridea 1x1 60 sqm është një të plotë karikimi, të lehtë për të instaluar, që ju lejon për të kontrolluar ujitjes e turf nëpërmjet ndarjes në pavarur zonave dhe me kohë të ndryshme.

Sistemi lejon ju për të rregulluar të drejtën e sasisë së ujit në çdo pikë të kopshtin tuaj përmes një programues profesional Bull, amerikane markë lider në fushën e ujitjes është nën tokë.

Shumë e lehtë dhe intuitiv për të mbledhur nuk kërkon të specializuar të personelit.

Kontrollues, Toro DDCWP është mundësuar nga një bateri të pozicionuar në një papërshkueshëm nga uji rast është projektuar për një shumëllojshmëri të peizazhit aplikimet dhe mjediset e instalimit që kërkojnë deri në 8 stacione. Tre të pavarur të programeve. Tre të fillojë herë në program. Nuk kërkon që lidhja me rrjetin elektrik.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manuali i Irridea 1x1 Kit

Manuali i instalimit dhe përdorimit të KIT për ujitje Irridea 1x1

Shkarkime (2.8M)

Guide Instalimi Kit Irridea

Instalimi Guide e serive të ndryshme të kit irridea, komponentëve shtesë të nevojshme dhe këshilla praktike për zbatim.

Shkarkime (814.5k)