Kit dripline Shfaq të madhe

Kit dripline

KIT-ALA

Produkt i ri

PËR KOHËZGJATJE DERI NË 50 METRA
PËR KIT IRRIDEA 1x1 dhe 1x1 Baterisë
  • Gjithçka që ju duhet për të mbledhur në një prej daljeve të kit Irridea 1x1 dhe 1x1 Baterisë

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Calculate Delivery Cost

38,54 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Grupi përbëhet nga një kuti me brenda një listë e 50 metrave të dripline vetë-kompensimin dhe vetë-pastrimin, në saj të armëve clamping për tokë, një filtër Y 120 rrjetë me përkatëse pajisje dhe në zorrën e bashkim, një kryqëzim në krye, fund e linjës dhe zorrën e clamps.

Atje është çdo gjë që ju duhet për të krijuar një zonë të dalë në vend të spërkatës për të ujitur fushën shtretër lule dhe pengesa.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...