Kit dripline Pamjen më të mëdha

KIT-ALA

Irridea

Kit dripline

PËR KOHËZGJATJE DERI NË 50 METRA
PËR KIT IRRIDEA 1x1 dhe 1x1 Baterisë
  • Gjithçka që ju duhet për të mbledhur në një prej daljeve të kit Irridea 1x1 dhe 1x1 Baterisë

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


38,54 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Grupi përbëhet nga një kuti me brenda një listë e 50 metrave të dripline vetë-kompensimin dhe vetë-pastrimin, në saj të armëve clamping për tokë, një filtër Y 120 rrjetë me përkatëse pajisje dhe në zorrën e bashkim, një kryqëzim në krye, fund e linjës dhe zorrën e clamps.

Atje është çdo gjë që ju duhet për të krijuar një zonë të dalë në vend të spërkatës për të ujitur fushën shtretër lule dhe pengesa.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...