Idris - automatike ujë Spërkatës vazo Shfaq të madhe

Idris - automatike ujë Spërkatës vazo

idris

Produkt i ri

E parë automatike ujë spërkatës që punon me të gjitha bimët.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


5,75 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në shtëpi, në ballkon, në tarracë, por edhe në zyra, në dhomën e pritjes ose në një studio profesionale: kudo ku ka bimët tenxhere, Idris ujë me inteligjencë dhe pa probleme. Një ide e re nga Claber që plotëson çdo lotim kërkesë me një të vetme të produktit.

Idris është e pajisur me katër drippers të këmbyeshme në ujë në një kalibruar të gjitha llojet e ndryshme të bimëve, të rregullueshme në stol me tri këmbë për të përsosur stabilitetit dhe katër ndërprerë kontaktet për të përdorur të gjitha llojet e shishe plastike në treg.

Të bërë prej plastike materiale me të qëndrueshme dhe të lahet, Idris nuk është frikësuar nga madhësia dhe zgjat përgjithmonë. Lindur nga hulumtimi dhe nga përvoja Claber, është avancuar teknologjikisht, provuar shkencërisht dhe 100% të besueshme. Kurrë më shumë lotim kanaçe të pakëndshme apo dalë sistemet: ju gjithashtu mund të ndryshojë mënyrën që ju të ujit tenxhere tuaj bimët, Idris!

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...