Derdhur - Vilë në dru nga 4.4 metra katrorë Shfaq të madhe

Derdhur - Vilë në dru nga 4.4 metra katrorë

79694-10/0

Produkt i ri

Buono d'acquisto del valore di € 100,00

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 642 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 642 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,42 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

642,33 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Vilë në dru Blinky Derdhur.

Panelet e pisha e mbarsur.

Autoclave trashësi mm.16.

Kulmi Osb dhe sheathing të bisedimeve.

Pisha dysheme.

Dyfishtë derën.

Dritare plexiglass anësore.

Madhësia cm.220 x 200 x 200.

Komente