Përmbytje Bubbler Hundë me llak-scrolling

514-20

Produkt i ri

  • Mund të jetë i instaluar në rregullatori 1/2" NPT (12.7 mm)
  • Rregullueshme nga 0 deri në 2 L/min. për të rregulluar rrjedhën e bazuar në rritjen e bimëve
  • Ideale për pemë, shkurre ose shtretër lule
  • Tabelën është plotësisht rrethore, rrezja është e rregullueshme nga 0 deri në 60 cm

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

6,41 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përmbytja Bubbler Toro ka qenë e projektuar për lotim të ngadalshëm dhe të thellë rreth pemë, shkurre dhe kopshte.

Ka femra fije nga 1/2" dhe rritet direkt në ndërprerë tub ose zgjatje cut-off.

Gamë të rregullueshme deri në 50%.

Rregullueshme prurjes nga 6.32 për shqiptarë 10.20 litra në minutë.

Filtro di protezione rimovibile

Sigurisë filtër lëvizshëm

Për një të lehtë për mirëmbajtje.

Completamente regolabile

Plotësisht të rregullueshme

Mbi 7.6 LPM dhe 0 - 50 cm. rreze.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...