5-Q-PC - Grykë në një kënd të caktuar varg 1.5 m 90 gradë Shfaq të madhe

5-Q-PC - Grykë në një kënd të caktuar varg 1.5 m 90 gradë

5-Q-PC

Produkt i ri

Sulmi mashkull.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Për shpërndarjen e ujit është homogjen dhe proporcional.

Modelet dallohen nga ngjyra të ndryshme nuk janë që të dy tipare të reja të nozzles MPR Plus.

Mund të jetë i instaluar në ndonjë grykë 570 seri, ose LPS retractable, përshtatës shkurre, litarët extension, dhe një hundë të caktuar.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura MPR dhe TVAN

Karakteristikat e hundës TORO MPR dhe TVAN dhe tabelat e performancës.

Shkarkime (107.57k)