5F - Grykë në një kënd të caktuar varg për 1.5 m 360 gradë Shfaq të madhe

5F - Grykë në një kënd të caktuar varg për 1.5 m 360 gradë

5F

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,79 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kokat Ngjyra-Kod të identifikueshme nga ngjyra e mbuluar për njohjen e lehtë të vargut dhe kryqi i kuq shqiptar.

Vidhos rregullimin e fluksit dhe rreze. Shkalla e reshjeve është uniforme dhe proporcionale.

Filtri vend nën kokën e lehtë për të arritur dhe për të dërguar me kokë.

I përshtatshëm resealable paketë me xhepat për të ndarë dhe detachable për drejtuesit dhe filtra.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)1.5
Lloji i sulmitfemër

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...