O-T-5-PP - Grykë në një kënd të caktuar varg për 1.5 m 360 gradë Shfaq të madhe

O-T-5-PP - Grykë në një kënd të caktuar varg për 1.5 m 360 gradë

O-T-5-FP

Produkt i ri

Sulmi mashkull. Saktësi Seri Llak.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

3,23 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mundësuar nga H2O chip teknologjinë e re nozzles për Toro Saktësi seri të sigurojë efikasitet më të madh në krahasim me instalimet me llak kokat standard.

Uljen e standardit të reshjeve shkalla 2.5 cm në orë ose më pak, këto nozzles janë të dizajnuara për të ruajtur ujin dhe për të zvogëluar humbjet.

Rast studimi: distrikti I shkollës së Liqenit Elsinore kursen ujë faleminderit për Saktësi sprays
H2O chip teknologjinë - Një hundë të sistemit të patentuar, që shpërndan ujë në mënyrë më efikase.

Më të madh në përzgjedhjen e harqe për një të saktë të shpërndarjes.

Përdor 1/3 më pak të rrjedhë për të arritur një rreze normal të rrymës për spërkatës.

Fiks pjesë ose tejzanor saldim për të siguruar një mungesë e fatit në të hedhur ujë, për të siguruar një diferencë më të mirë përkufizim.

E H2O chip gjeneron një rënie më të madhe në madhësi dhe më e njëtrajtshme e cila krijon qëndrueshmëri në arc vaditur.

Në dispozicion në 5 radii mes 1.5 dhe 4.6 metra, 9 harqe të ndryshme në mes të 60° dhe 360°.

Karakteristika të nozzles Precision Spray

Tecnologia H²0 Chip Brevettata

Teknologjia, E H20 Chip, Të Patentuar

Me teknologji të patentuar, e H20 – nuk ka pjesë të lëvizshme – çdo seri të nozzles Saktësi seri krijon një ose më shumë rrjedha të lekundese në frekuencë të lartë për të arritur në rreze dhe i harkut të dëshiruar uljen e 1/3 e ujit të përdorur.

Massimizza l'efficienza dell'irrigatore

Maksimizon efikasitetin e spërkatës

Nozzles Saktësi të sigurojë një reshjet e të papunëve (25mm/h), i cili është i pari në industri për të optimizuar shpejtësinë e depërtimit në tokë. Me normë më të ulët të reshjeve, e kombinuar me të lartë të uniformitetit të shpërndarjes, e bën këtë seri të shpërndarësve, më efikase në kategorinë prej 1.5-4.6 m.

Design ed efficacia a scopo di rinnovamento

Dizajni dhe efektivitetin për qëllim të rinovimit

Reduktimi i vëllimit rrjedhën e llak nozzles Saktësi seri të optimizuar rendimentin e projektimit dhe për të zvogëluar koston e përgjithshme të materialeve, duke përdorur më pak valvulave dhe stacionet e programuesit. Gjithashtu, ju mund të riparuar aktuale për shtypje të ulët të sistemeve të thjeshtë me një rinovimin e hundë të lartë në rrjedhën ekzistuese.

Convalida delle performance da parte di terzi

Vlefshmëria e performancës nga palët e treta

Nozzles Saktësi seri janë të testuara dhe të verifikuara në terren dhe në Qendrën për Ujitje Technology (CIT).

Dispositivo di compensazione della pressione (PCD) opzionale

Pajisja kompensimit presion pajisje (PCD) fakultative

Mundëson një funksionim optimal, edhe kur gji presioni arrin ose tejkalon 2.75 bar.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)1.5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshurë Precision Spray

TORO Precision Karakteristikat e hundës së spërkatjes dhe tabelat e performancës.

Shkarkime (1.88M)