O-T-RCSP - Hundë drejtkëndëshe band gamë x 1.2 2.7 m Shfaq të madhe

O-T-RCSP - Hundë drejtkëndëshe band gamë x 1.2 2.7 m

O-T-4X9-RCSP

Produkt i ri

Sulmi mashkull. Cep në të djathtë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

3,69 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mundësuar nga H2O chip teknologjinë e re nozzles për Toro Saktësi seri të sigurojë efikasitet më të madh në krahasim me instalimet me llak kokat standard.

Uljen e standardit të reshjeve shkalla 2.5 cm në orë ose më pak, këto nozzles janë të dizajnuara për të ruajtur ujin dhe për të zvogëluar humbjet.

Rast studimi: distrikti I shkollës së Liqenit Elsinore kursen ujë faleminderit për Saktësi sprays
H2O chip teknologjinë - Një hundë të sistemit të patentuar, që shpërndan ujë në mënyrë më efikase.

Më të madh në përzgjedhjen e harqe për një të saktë të shpërndarjes.

Përdor 1/3 më pak të rrjedhë për të arritur një rreze normal të rrymës për spërkatës.

Fiks pjesë ose tejzanor saldim për të siguruar një mungesë e fatit në të hedhur ujë, për të siguruar një diferencë më të mirë përkufizim.

E H2O chip gjeneron një rënie më të madhe në madhësi dhe më e njëtrajtshme e cila krijon qëndrueshmëri në arc vaditur.

Në dispozicion në 3 arcs, të veçantë, të djathtë, të majtë qoshe dhe qendrore strips.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...