15-Q-PC - Grykë në një kënd të caktuar varg 4.6 m 90 gradë Shfaq të madhe

15-Q-PC - Grykë në një kënd të caktuar varg 4.6 m 90 gradë

15-Q-PC

Produkt i ri

Sulmi mashkull.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Për shpërndarjen e ujit është homogjen dhe proporcional.

Modelet dallohen nga ngjyra të ndryshme nuk janë që të dy tipare të reja të nozzles MPR Plus.

Mund të jetë i instaluar në ndonjë grykë 570 seri, ose LPS retractable, përshtatës shkurre, litarët extension, dhe një hundë të caktuar.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)4.6
Lloji i sulmitmashkull

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura MPR dhe TVAN

Karakteristikat e hundës TORO MPR dhe TVAN dhe tabelat e performancës.

Shkarkime (107.57k)