TVAN-15 - kënd Grykë, e ndryshueshme varg-4.6 m Shfaq të madhe

TVAN-15 - kënd Grykë, e ndryshueshme varg-4.6 m

TVAN-15

Produkt i ri

Sulmi mashkull.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të lehtë të rregullueshme nga 0° deri 360°, nozzles Toro ndryshueshme kënd të ofrojnë një shumë të mundësive të vendosjes së punës kënd për çdo lloj terreni.

Me nozzles TVAN është e mundur për të krijuar aplikacione që janë shumë të veçantë.

Karakteristika TVAN

Regolazione unica di tipo Afferra e Gira

Unik të kontrollit të tipit të Mundshme dhe Shkon

Nuk kërkon mjete dhe bën rregullimin e kënd e punës të shpejtë dhe të thjeshtë. Rregullimi nga maja e hundë ju lejon për të vepruar edhe në fazën e ujitjes.

Regolazioni infinite

Pafund rregullimi

Rregullimi i punës kënd nga 0 deri në 360 gradë për të përmbushur nevojat e çdo madhësi apo formë e kopshtit.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...