Duke vazhduar të përdorni këtë sit, ju pranoni Kushtet dhe Kushtet dhe përdorimin tonë të cookies.
WhatsApp
 • I ri
  coll-ez-flo-plus-tp2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të
  • coll-ez-flo-plus-tp2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të

  coll-ez-flo-plus-tp2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të

  46,39 EUR

  Me valvula TORO Ez-Flo Plus. Me kapak.

  Sasi :
  Bëni një propozim për blerje

  Oferta juaj është dërguar.

  Oferta juaj është pranuar, ju lutem kontrolloni kutinë tuaj.

  • Përdorni pikën në vend të presjes
  •     *Fushat e kërkuara

  Po ngarkohet  • Ne mbrojmë të dhënat tuaja dhe blerjet tuaja
  • Transport i shpejtë në të gjithë Evropën
  • Kthimi pranohet brenda 14 ditëve

  Shumëfishtë 1" para-mbledhur me valvula TORO EZ-Flo Plus, dhe kullimin plug.

  Prato Erboso
  coll-ez-flo-plus-tp2
  10 Artikuj
   Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
  Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
  në këtë gjuhë
   Shqyrtime

  Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !

  Kolektori coll-ez-flo-plus-tp2 përfshin

  Imazhi Emri E shihni
  EZ-FLO Plus - Elettrovalvola da 1 pollice M/M senza regolatoreEZ-FLO Plus - Elettrovalvola da 1 pollice M/M senza regolatore EZ -FLO Plus - Valvula solenoide 1 "M / M pa rregullator E shihni
  Collettore bocchettonato a 2 uscite 1 pollice Sindikatat 2-drejtimëshe 1 "të shumëfishta E shihni
  Tappo terminale in PVC Kapaku përfundimtar PVC E shihni
  Bocchettone FxM 1 polliceBocchettone FxM 1 pollice Union FxM 1 " E shihni