7101D-100 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni Shfaq të madhe

7101D-100 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni

7101D-100

Produkt i ri

Me solenoid valve. Sulmi 1.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 85 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 85 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

85,97 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Programues të plotë valvul me femra.

Mund gjithashtu të jetë i instaluar brenda në kabinë, sepse i papërshkueshëm nga uji IP68.

Deri në katër të përditshme nisje me kohë deri në 12 orë, programimi orarin javor ose në intervale kohore deri në 30 ditë.

Komente