PQV-LXD - Ecu 50 deri 200 stacionet e brendshme e Pamjen më të mëdha

ESP-LXD

Rain Bird

PQV-LXD - Ecu 50 deri 200 stacionet e brendshme e

Programues për sistemet e vetme e kabllo-teknologji me qëllimin e menaxhimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1510 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1510 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 15,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 510,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Rritjesi
Watertightasnjë
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modularesi
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Valvula për industrinë2
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikju
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëveTetë
Gjerësia (cm)36.4
Lartësia (cm)32.2
Thellësia (cm)14.0
GaranciDy vjet

Më shumë info

PQV-LXD kontrollues ka qenë e projektuar me kujdes, karakteristika dhe e thjeshtë programimit, PQV-LXM por me një menaxhim të ndërfaqe për një sistem me dy tela dekoderi sistemit.

PQV-LXD kontrollues trajton 50 stacione, dhe është e lehtë të expandable deri në 200 stacionet.

Për më tepër, në çdo PQV-LXD kontrollues në Menaxhimin e prurjes është e integruar.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjesi
Watertightasnjë
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modularesi
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Valvula për industrinë2
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitju
Çelës elektrikju
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëveTetë
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)36.4
Lartësia (cm)32.2
Thellësia (cm)14.0
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkuar

Brochure centralina ESP-LXME

Brochure illustrativa delle funzionalità e delle caratteristiche del controller modulare per irrigazione Rain Bird ESP-LXME

Shkarkuar (1.5M)