RZXe6i - Njësi-6 stacionet e brendshme, WiFi përputhshme Pamjen më të mëdha

RZXe6i

Rain Bird

RZXe6i - Njësi-6 stacionet e brendshme, WiFi përputhshme

Ecu programues për ujitje nga brenda 6 stacione me mundësi të lidhjes wi-fi.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 63 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 63 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,63 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

63,04 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit24 VCA 650 mA
Rritjesi
Watertightno
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të6
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektrikno
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve6
Gjerësia (cm)16.9
Lartësia (cm)15.0
Thellësia (cm)3.9
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Tiparet e fleksibël programe që e bëjnë kontrollues ideale për një gamë të gjerë e aplikacioneve, duke përfshirë sistemet e ujitjes për përdorim rezidencial dhe komercial.

Programimi zonat ju lejon për të vendosur çdo valvul në mënyrë të pavarur; jo më shumë duke shpjeguar se "programet" për t'i dhënë fund përdoruesit dhe pothuajse eliminimin total të shërbimit të ndërhyrjeve.

E madhe ekran LCD ju lejon në të njëjtën kohë të shikoni të gjithë orarin për çdo zonë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VCA 650 mA
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjesi
Watertightno
Ekran LCDsi
WiFiopzione
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të6
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve6
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)16.9
Lartësia (cm)15.0
Thellësia (cm)3.9
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar