DDC4 të kontrollit të Njësisë, 4 stacione të brendshme Pamjen më të mëdha

DDC4

TORO Irrigazione

DDC4 të kontrollit të Njësisë, 4 stacione të brendshme

Ecu programues për ujitje nga brenda 4 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 54 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 54 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,54 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

54,19 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetTensione di rete
Prodhimit të tensionit24 VCA
Rritjesi
Watertightno
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të4
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektriksi
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Gjerësia (cm)14.6
Lartësia (cm)12.7
Thellësia (cm)4
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Edhe pse e vogël në madhësi, programuesit DDC bashkangjitni të shumta funksionet që i bëjnë ato interesante nga këndvështrimi ekonomik për të gjithë rezidenciale aplikimet.

Menaxhimi i kohës së ujitjes është shumë reja: duke përdorur paraprakisht sezonale që ju të merrni një e rëndësishme si e ujit të sigurt të kursimeve.

Programues DDC dallohet edhe nga të teknologjisë dixhitale zgjedhur që udhëzuesin e përdoruesit të fundit në të gjitha fazat e programimit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetTensione di rete
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VCA
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjesi
Watertightno
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Tampon baterisësi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të4
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjessi
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektriksi
Programmazione
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.6
Lartësia (cm)12.7
Thellësia (cm)4
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar