DDCWP-2-9V - Ecu për kabinë me 2 stacione Pamjen më të mëdha

DDCWP-2-9V

TORO Irrigazione

DDCWP-2-9V - Ecu për kabinë me 2 stacione

Elektronike programues i baterisë-2 stacione.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,40 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

144,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Drive solenoidbistabile
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të2
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektrikno
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Gjerësia (cm)14.6
Lartësia (cm)12.7
Thellësia (cm)5.0
Pesha (Kg)0.66
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Ju jeni në kërkim për një të thyer, programues, watertight, ideale për instalimet në të largët ose të izoluar? Programues Bull Seri DDCWP ka e gjithë kjo, dhe jo vetëm. E DDCWP është duke përdorur të reja latching solenoid c.c. dhe ajo punon me dy bateri 9 V.

Features DDCWP

Completamente impermeabile e sommergibile

Plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe submersible

Submersible deri në 2 metra, sipas standard IP68, e cila lejon instaluesit për malin kontrollues direkt në kabinë.

Aziona Solenoidi DC Bistabili

Actuates Solenoids dhe DC Bistable

Kontrollues është në përputhje me solenoids, bistable DC produkte nga më të prodhuesit.

Exclusive “Digital Dial” Technology

Teknologjia Ekskluzive për të Digjitale e Zgjedhur

Karakteristika të thjeshta për programim.

Funzionalità di Alimentazione Unica

Karakteristikat Unike të Pushtetit

Të verifikuar që të tensionit të nivelit të është e mjaftueshme për të regjistruar stacionet jashtë para se të kthyer ndonjë stacion.

Programma di Innaffiatura Mensile

Programi Lotim Mujore

Opsion për cilësimet mujore, ideale për aftësimin e automatike operativ.

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Të dhënat e prodhimit
Drive solenoidbistabile
Caratteristiche costruttive
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të2
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.6
Lartësia (cm)12.7
Thellësia (cm)5.0
Pesha (Kg)0.66
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar