DDCWP-2-9V - Ecu për kabinë me 2 stacione Pamjen më të mëdha

DDCWP-2-9V

TORO Irrigazione

DDCWP-2-9V - Ecu për kabinë me 2 stacione

Elektronike programues i baterisë-2 stacione.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 111 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 111 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

111,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ju jeni në kërkim për një të thyer, programues, watertight, ideale për instalimet në të largët ose të izoluar? Programues Bull Seri DDCWP ka e gjithë kjo, dhe jo vetëm. E DDCWP është duke përdorur të reja latching solenoid c.c. dhe ajo punon me dy bateri 9 V.

Features DDCWP

Completamente impermeabile e sommergibile

Plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe submersible

Submersible deri në 2 metra, sipas standard IP68, e cila lejon instaluesit për malin kontrollues direkt në kabinë.

Aziona Solenoidi DC Bistabili

Actuates Solenoids dhe DC Bistable

Kontrollues është në përputhje me solenoids, bistable DC produkte nga më të prodhuesit.

Exclusive “Digital Dial” Technology

Teknologjia Ekskluzive për të Digjitale e Zgjedhur

Karakteristika të thjeshta për programim.

Funzionalità di Alimentazione Unica

Karakteristikat Unike të Pushtetit

Të verifikuar që të tensionit të nivelit të është e mjaftueshme për të regjistruar stacionet jashtë para se të kthyer ndonjë stacion.

Programma di Innaffiatura Mensile

Programi Lotim Mujore

Opsion për cilësimet mujore, ideale për aftësimin e automatike operativ.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar