TBCWP-1 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni infra të kuqe Pamjen më të mëdha

TBCWP-1

TORO Irrigazione

TBCWP-1 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni

Infra të kuqe.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 79 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 79 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,79 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

79,59 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Drive solenoidbistabile
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDno
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të1
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektrikno
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)8.5
Thellësia (cm)13.2
Pesha (Kg)0.75
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Demi TBCWP vendos një standard të ri për kontrollorët, me bateri, ofron shumë karakteristika të përparuara për kursimin e ujit, si rregullimi sezonal në bazë të një mujore program, dhe pajtueshmërinë me sensorë të shiut.

Handheld programues, të lehtë-to-use lejon përdoruesit për të vepruar deri në 99 kontrollin e njësive të vendosura deri në 50 metra larg.

Dhe për ata me sistemet e kontrollit të baterisë, dy pajisje portative TB kontrollin e njësisë janë kompatibile me shumicën e sistemeve të tjera të markave.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Të dhënat e prodhimit
Drive solenoidbistabile
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDno
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të1
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitsi
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)8.5
Thellësia (cm)13.2
Pesha (Kg)0.75
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar