Çmim të reduktuar! WPX2 - Ecu për kabinë me 2 stacione Pamjen më të mëdha

WPX2

Rain Bird

WPX2 - Ecu për kabinë me 2 stacione

Elektronike programues i baterisë-2 stacione.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

119,30 € tatimore incl.

-10%

132,55 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Drive solenoidbistabile
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të2
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitno
Çelës elektrikno
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve6
Gjerësia (cm)13.59
Lartësia (cm)10.26
Thellësia (cm)6.15
Pesha (Kg)0.90
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Linja e programuesit për të baterisë WPX lejon përdorimin efektiv të automatik i ujitjes në mungesë të pushtetit në 230V.

Në programimin e pajisjes është e lehtë dhe të shpejtë, faleminderit për mundësinë për të kujtoj të gjitha të programimit të funksioneve në një ekran të vetme.

Programues WPX mund të jetë i instaluar pothuajse kudo. I papërshkueshëm nga uji siguron strehim për një kohë të gjatë shërbimit të jetës së produktit, madje edhe nëse instaluar në një gropë për të valvulave.

Pajisja punon për rreth një vit në qoftë se ju përdorni një bateri alkaline e 9 V dhe për rreth dy vjet në qoftë se ju përdorni dy bateritë alkaline e 9 V.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Të dhënat e prodhimit
Drive solenoidbistabile
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesëssi
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të2
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitno
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tësi
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditësi
Numri i refugjatëve6
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)13.59
Lartësia (cm)10.26
Thellësia (cm)6.15
Pesha (Kg)0.90
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar