Të reja Tempus DC4 - kontrolli i Njësive kabinë, 4-stacioni Pamjen më të mëdha

TEMP-6-DC

TORO Irrigazione

Tempus DC4 - kontrolli i Njësive kabinë, 4-stacioni

Elektronike programues baterisë 4 stacione. Versioni pa ekran LCD.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 130 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 130 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,30 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

130,49 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Falë saj karakteristika të reja, të reja Tempus DC është kontrollues ideal për të menaxhuar ujitjes në zonat pa energji elektrike.

Lidhja Bluetooth ju lejon që ta program kontrollues për të lehtë dhe intuitive, me anë të ri App, Demi.

Ky version i Tempus DC është pa ekran LCD.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !