Të reja Tempus DC4-L - Njësitë nga kabinë me 2 stacioni Pamjen më të mëdha

TEMP-6-DC-L

TORO Irrigazione

Tempus DC4-L - Njësitë nga kabinë me 2 stacioni

Elektronike programues baterisë 4 stacione. Version me ekran LCD.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 165 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 165 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,65 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

165,81 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Drive solenoidbistabile
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave tëGjashtë
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitasnjë
Çelës elektrikno
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëveKatër
GaranciDy vjet

Më shumë info

Falë saj karakteristika të reja, të reja Tempus DC-L njësi është ideale për menaxhimin e ujitjes në zonat pa energji elektrike.

Lidhja Bluetooth ju lejon që ta program kontrollues për të lehtë dhe intuitive, me anë të ri App, Demi.

Ky version i Tempus, DC, me ekran LCD.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Të dhënat e prodhimit
Drive solenoidbistabile
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightju
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandësi
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave tëGjashtë
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesno
Menaxhimi i ujitasnjë
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëno
Javore programimitsi
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëveKatër
Default
GaranciDy vjet