• I ri
 • Në aksion!
WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500
 • WR141E - Kositës i robotave Landroid M500

WR141E - Kositës i robotave Landroid M500

Rishikimi (0)
521,84 EUR
613,93 EUR
Ruaj 15%

Deri në 500 m katrore. Wifi. Inteligjente. Instalim i thjeshtë pa ndërhyrje të jashtme. Menaxhimi i 4 zonave të punës. Funksioni i prerjes së skajeve.

Sasi :

Herën e fundit që ky produkt u shtua në një karrocë: 1919-0202-19191919

 Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
në këtë gjuhë • Politiche per la sicurezza (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
 • Politiche per le spedizioni (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
 • Politiche per i resi (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

Kopshti juaj i mirëmbajtur në mënyrë të përsosur, pa mundim! Landroid kujdeset për kopshtin tuaj vetë. Falë një seri karakteristikash, Landroid është kositës automatik që është i thjeshtë për t'u instaluar dhe programuar.

Landroid Robot dërgohet në paketimin e tij origjinal dhe është gati për përdorim! Vendoseni me lehtësi duke ndjekur udhëzimet.

Worx
WR141E
10 Artikuj
2021-02-10

Fleta e të dhënave

Lloji i baterisë
Li-lon
Bateria e tensionit (Volt)
20
Fuqinë e baterisë
2.0 Ah
Lartësia (cm)
20.5
Thellësia (cm)
55.8
Pesha (kg)
9.0
Garanci
Dy vjet
Gjerësia (cm)
40.4
Prerja gjatesia max (mm)
60
Prerja lartësi min (mm)
30
Sipërfaqe të punës (sqm)
Fino a 500 mq

Referencat specifike

Për momentin nuk ka komente nga klientët.

Shkruani rishikimin tuaj
WR141E - Kositës i robotave Landroid M500

Klientët që blenë këtë produkt gjithashtu blenë:

Produkte te Lidhura

 Shqyrtime

Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !