15002-34 - qyteti SILENO 500 lëndinë energjike robotike

15002-34

Produkt i ri

Kultivatori robotik për kopshte të vogla urbane.

Deri në 500 metra katrorë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 999 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 999 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 9,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

999,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kujdesi për lëndinë mund të jetë i përshtatshëm dhe i lehtë edhe në kopshte të vogla urbane!

Falë SensorCut, SILENO City GARDENA shkurton lëndinë me saktësi dhe besueshmëri dhe siguron një prerje të saktë dhe të pastër. Ju mund të shijoni kohën tuaj të lirë dhe një lëndinë të përsosur të manikyruar. SILENO City GARDENA është i përshtatshëm për hapësira të vogla të gjelbërta deri në 500 metra katrorë. Ajo menaxhon shpatet deri në 25% dhe gjithashtu administron korridoret e ngushta dhe kalimet pa probleme. Rrota e pasme e kthyeshme siguron lawnmower robot me aftësi dhe manovrim më të madh, i përsosur për kopshte të vogla dhe të ngushta. Qyteti i ri SILENO GARDENA është gati të përdoret në lëndinë në çdo gjendje moti dhe është tejet i heshtur. Kur mbaron, ai automatikisht kthehet në stacionin e karikimit. Gjatë instalimit, programimi i udhëhequr ndihmon përdoruesin përmes menusë praktike dhe intuitive dhe llogarit në mënyrë të pavarur programin më të përshtatshëm të prerjes. Kohët e prerjes gjithashtu mund të programohen lirshëm dhe karroca lëndore robotike funksionon vetëm kur kërkohet.

Disa karakteristika:

  • Sistemi SensorCut
  • Dy modele të disponueshme (për 250 m² ose 500 m²)
  • EasyPassage për korridore të ngushta
  • Gradientë deri në 25%
  • Lartësia e prerjes 20 - 50 mm
  • Lehtë për tu pastruar me një çorape kopshti
  • Gjithashtu i disponueshëm në versionin inteligjent: kontrollohet lehtë përmes aplikacionit

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Lloji i baterisëLi-lon
Dati del sistema di taglio
Prerje16 cm
Prerja lartësi min (mm)20
Prerja gjatesia max (mm)50
Default
Sipërfaqe të punës (sqm)500

Shkarkime