R70Li - Robot Lëndinë Mower Pamjen më të mëdha

4072-72

Gardena

R70Li - Robot Lëndinë Mower

  • Gjerësia e punës zona: 700 m2 +/-20%
  • Konsumi i energjisë: 12 kW/h/muaj
  • Mesatarja e kohës së punës për pagesë: 60 min
  • Prerja e sistemit: 3 blades rradhës
  • Prerje: 17 cm
  • Prerja lartësi, min-max: 20-50 mm
  • Ngarkimi i sistemit: Automatike

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1385 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1385 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 13,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

1 385,05 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Sipërfaqe të punës (sqm)700

Më shumë info

Duke lëvizur me prirje të rastit, siguron një uniformë të prerë dhe një lëndinë të përsosur.

Automatikisht kthehet në stacion akuzuar për ta plotësuar.

E pajisur me një specifike të prerjes njësia me 3-brisk rroje, që siguron një të qetë të prerë dhe të pastër.

Prerë barin mbetet në lëndinë dhe vepron si një fizik të plehrave.

E mower nuk rrjedh nga fushën e punës nëpërmjet kufirit me gjemba që përcakton zona të prerë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Default
Sipërfaqe të punës (sqm)700