RM83G - Kositës i lepujve 83 kositës Shfaq të madhe

RM83G - Kositës i lepujve 83 kositës

RM83G

Produkt i ri

Kositës i lepujve Orec RM83G. Kositës kompakt, i gjithanshëm dhe efikas.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5480 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5480 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 54,80 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Calculate Delivery Cost

5 480,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

OREC gjithmonë ka dëshmuar të jetë një markë udhëheqëse në botën e kopshtarisë dhe bujqësisë së vogël profesionale.

Linjat e ndryshme të produkteve, të bëra duke respektuar standardet më të larta të ndërtimit, pasqyrojnë filozofinë e kompanisë mëmë, duke i kushtuar vëmendje nevojave të një tregu që zhvillohet vazhdimisht dhe në kërkim të produkteve inovative dhe unike.

Kjo është një makinë e fortë e dizajnuar për kositjen e barit dhe shkurreve të pa kulturuara të pajisura me një motor të fuqishëm Hoda GXV 390 OHV.

Komente

Të dhënat fletë

Dati del sistema di taglio
Prerje83 cm
Prerja lartësi min (mm)50
Prerja gjatesia max (mm)110