V-2940 - shtytje Lawnmower 40 cm Shfaq të madhe

V-2940 - shtytje Lawnmower 40 cm

V-2940

Produkt i ri

  • Kapaciteti i kolektorit: 40 litra
  • Motor: 4T KP. 98 HP. 2.0 OHV
  • Prerja lartësi rregullimin: 3 pikë, 2.5- 4.3- 6.0 cm
  • Prerje: 40 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Shasi: Polypropylene ndikim të qëndrueshëm
  • Pesha: 20 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 189 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 189 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,89 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

189,10 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E mower Energji V-2940, praktik dhe të dobishëm, është i përshtatshëm për kopshte të vogla në madhësi.

Me fuqinë e karburantit, lëndinë mower Energji V-2940 është ideal për shtëpitë dhe kopshtet.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit me djegie të brendshme
Lloji I MotoritOHV 4T
Kub kapaciteteve98 cc
Dati del sistema di trasmissione
Tërheqjerras
Sistemit të transmisionitrras
Dati del sistema di taglio
Lloji i prerëmulching
Prerje40 cm
Prerja lartësi min (mm)25-60 mm
Prerja gjatesia max (mm)60
Numri i prerjes lartësi3
Dotazioni
Komplet për mulchme përjashtim të
Dimensioni e peso
Kapaciteti shportë mbledhja40 l
Default
KornizëPolipropileni i papërshkueshëm nga uji