V-3041 - shtytje Lawnmower 40 cm Shfaq të madhe

V-3041 - shtytje Lawnmower 40 cm

V-3041

Produkt i ri

  • Kapaciteti i kolektorit: 45 litra
  • Motor: 4T KP. 98 HP. 3,5 OHV
  • Prerja lartësi rregullimin: 7 pikë, Qendrore
  • Prerje: 40 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Shasi: Polypropylene ndikim të qëndrueshëm
  • Pesha: 27 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 198 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 198 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

198,86 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E mower Energji V-3041, praktik dhe të dobishëm, është i përshtatshëm për kopshte të vogla në madhësi.

Me fuqinë e karburantit, lëndinë mower Energji V-3041 është ideal për shtëpitë dhe kopshtet.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit me djegie të brendshme
MotorVigor
Lloji I Motorit4T 98 CC 3 HP OHV
Lloji I MotoritOHV 4T
Kub kapaciteteve98 cc
Dati del sistema di trasmissione
Tërheqjerras
Sistemit të transmisionitrras
Dati del sistema di taglio
Lloji i prerëmulching
Prerje40 cm
Prerja lartësi min (mm)25
Prerja gjatesia max (mm)75
Numri i prerjes lartësi7
Prerja rregullim të lartësicentralizuar
i çalë1
Dotazioni
Komplet për mulchme përjashtim të
Komplet për mulchjo
Dimensioni e peso
Kapaciteti shportë mbledhja45 l
Default
Kornizëi pandryshkshëm