V-3540 - shtytje Lawnmower 40 cm Shfaq të madhe

V-3540 - shtytje Lawnmower 40 cm

HRC673

Produkt i ri

  • Kapaciteti shportë mbledhjen: 55 litra
  • Motor: 4T KP. 118 HP. 3,5 OHV
  • Prerja lartësi rregullimin: 3 pikë, 2.5 për 5.7 cm
  • Prerje: 40 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Shasi: Polypropylene ndikim të qëndrueshëm
  • Pesha: 26 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5253 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5253 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 52,53 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

Calculate Delivery Cost

5 253,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E mower Energji V-3540, praktik dhe të dobishëm, është i përshtatshëm për kopshte të vogla në madhësi.

Me furnizimin me karburant, mower Energji V-3540 është ideal për shtëpitë dhe kopshtet.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit me djegie të brendshme
Motorhonda
Lloji I MotoritGSX 270 OHV HIE
Kub kapaciteteve270 cc
Dati del sistema di trasmissione
Tërheqjerras
Sistemit të transmisionitVetë-lëvizëse me shpejtësi të ndryshueshme
Dati del sistema di taglio
Lloji i prerëShkarkimi i pasme
Prerje65 cm
Prerja lartësi min (mm)20
Prerja gjatesia max (mm)110
Prerja rregullim të lartësicentralizuar