V-1340 E - Mower elektrike 38 cm Shfaq të madhe

V-1340 E - Mower elektrike 38 cm

V-1340 E

Produkt i ri

  • Kapaciteti shportë mbledhjen: 30 litër
  • Fuqia: 1300 Vat
  • Avancimi: push
  • Prerja lartësi rregullimin: 3 pikë, 2.5- 4.5- 6.0 cm
  • Prerje: 38 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Shasi: Polypropylene ndikim të qëndrueshëm
  • Pesha: 12 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 93 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 93 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

93,57 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E mower Energji V-1340, praktik dhe të dobishëm, është i përshtatshëm për kopshte të vogla në madhësi.

Me furnizimin me energji elektrike, mower Energji V-1340 është ideal për shtëpitë dhe kopshtet.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (W)1300
Dati del sistema di taglio
Prerja lartësi min (mm)25
Prerja gjatesia max (mm)60
Numri i prerjes lartësi3