EHCLB-162-33-100 - dripline hap 33 100 m Shfaq të madhe

EHCLB-162-33-100 - dripline hap 33 100 m

EHCLB-162-33-100

Produkt i ri

Hapi 33 inç. Vetë-pastrimi.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

37,82 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pikoj dhe vetë-pastrimit të reja. Pikoj pef, të stampuara nga tub, janë vendosur në një distancë prej 33 cm.

Tubi me diametër 16 mm dhe distanca në mes të dalë tabaka është 33 cm dhe i prurjes për hinkë 2 litra/orë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...