EHPCB-162-33-50 - dripline hap 33 50 m Shfaq të madhe

EHPCB-162-33-50 - dripline hap 33 50 m

EHPCB-162-33-50

Produkt i ri

Hapi 33 inç. Vetë-pastrimi. Vetë-kompensimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 26 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 26 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

26,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dripline vetë-kompensimin dhe vetë-pastrimit të reja. Pikoj pef, të stampuara nga tub, janë vendosur në një distancë prej 33 cm dhe të garantojë vazhdimësinë e prurjes emetuar mbi një gamë të gjerë të variabilitetit të presionit.

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për instalime në një shpat, ku gjatesite janë të konsiderueshme, dhe kur furnizimi presion i nënshtrohet shquar ndryshime.

Tubi me diametër 16 mm dhe distanca në mes të dalë tabaka është 33 cm dhe i prurjes për gyp është 2.1 litra/orë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...