Në KRAHUN e-RIV - dripline për subsurface hap 33 100 m Shfaq të madhe

Në KRAHUN e-RIV - dripline për subsurface hap 33 100 m

ALA-RIV

Produkt i ri

Hapi 33 inç. Vetë-kompensimit. Të veshura. 100 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 135 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 135 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

135,42 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dripline vetë-kompensimi i veshur me susta në një pëlhurë të endur poliestër, që i pengon pengimi i dha të hinkë dhe mbron krahun nga ndërhyrja, dhe aksidentale të mirëmbajtjes.

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për bimët, pikoj ujitjes, instalimet në shpat, ku gjatesite janë të konsiderueshme, dhe kur furnizimi presion i nënshtrohet shquar ndryshime.

Tubi me diametër 16 mm dhe distanca në mes të dalë tabaka është 33 cm dhe i prurjes për gyp është 2.2 litra/orë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...